MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 6318519

nr 631 8519

Stolar

ett par, Erik Chambert (1902-1988), 1920-30-tal

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 29 mars 2010