MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6318519
nr 631 8519
Stolar
ett par, Erik Chambert (1902-1988), 1920-30-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 mars 2010
350 kr
350 kr
900 kr
450 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr